English

|

فارسی

درباره ما

شرکت تجهیزگران پوران صفا در سال ۱۳۹۱ توسط افرادی با تجربه حداقل ۱۵ سال در زمینه واردات و توزیع تجهیزات پزشکی مصرفی با هدف ارتقا کیفیت و کاهش قیمت تجهیزات پزشکی مصرفی به شماره ثبت ۴۲۵۱۷۲ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران و به  شماره شناسنامه ۱۱۳۷۰ در اداره کل تجهیزات پزشکی تاسیس گردید. این شرکت با ثبت قانونی برند «MEDDEW» در اداره ثبت علائم تجاری، اقدام به واردات و توزیع تجهیزات پزشکی مصرفی از قبیل ست سرم، میکروست، دستکش جراحی، دستکش معاینه، کیسه ادرار، هپارین لاک، آنژیوکت، سه راهی آنژیوکت، چسب ضد حساسیت، چسب زینک اکساید و … تحت برند فوق نموده است. تمام تلاش شرکت در جهت واردات کالاهای مرغوب و با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه می باشد تا با کمترین هزینه، کالاهایی با کیفیت بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. این شرکت موازی با اعلام وزارت بهداشت در خصوص طرح تحول نظام سلامت اقدام به ثبت نمودن تمامی کالاهای خود در آن اداره کل نمود تا با قیمت گذاری کالاها توسط اداره کل تجهیزات پزشکی در زمینه ی توزیع قانونی محصولات پزشکی ثابت قدم باشد. تجهیزگران پوران صفا علاوه بر واردات و توزیع مستقیم تمامی محصولات خود، برای کامل نمودن سبد کالایی خود جهت فروش به مراکز، نمایندگی رسمی از سایر شرکتهای معتبر همکار را داراست و با ثبت نمودن خود به عنوان نمایندگی توزیع در اداره ی کل تجهیزات پزشکی، مجوز توزیع قانونی محصولات سایر شرکتهای همکار را کسب نموده است.

 

در کل هدف اصلی و اساسی شرکت و موسسان آن، تامین نمودن کالاهای با کیفیت و مقرون به صرفه است تا با کمترین هزینه بهترین کالا در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد و در این راستا رضایتمندی مصرف کنندگان حاصل گردد.

 

از جمله اهداف آینده شرکت می توان به کامل نمودن سبد کالایی، چه در زمینه تخصصی و چه در زمینه عمومی اشاره کرد به نحوی که بتوان تمام نیازهای درخواستی مصرف کننده را در یک سبد کالایی کامل و با کیفیت برآورده کرد.

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت تجهیزگران پوران صفا می باشد ‌